7100 BLACK GRAPHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7100 |
| Color | BLACK AND SILVER |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 13 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 198cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |
| Block | 7100 |
| Color | BLACK AND SILVER |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 198cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |